תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

יעל

גולן

מנהלת אסטרטגיה תקשורתית

יעל גולן היא מנהלת האסטרטגיה התקשורתית של מכון הרטמן ולפני כן הייתה שותפה בהובלת רשת הרבנות הישראלית. היא בוגרת בית המדרש לרבנות ישראלית של מכון הרטמן והמדרשה באורנים, מלמדת בתוכניות הצעירים ובמכינות של בינ״ה במרכז הארץ. הקימה ומובילה את בית המדרש של המרכז הגאה בתל אביב.

גולן כיהנה כסמנכ״ל ארגון ״שחרית״, מכון חשיבה ועשייה, הפועל ליצירת שותפות חברתית חדשה בין כל חלקי החברה הישראלית למען עיצוב עתיד משותף. בתפקיד זה פיתחה, הקימה וליוותה קבוצות שיח פוליטי בקהילות השונות בחברה, יזמה והובילה כנסים, אירועים ציבוריים וקמפיינים.

במשך כ-18 שנה כיהנה בתפקידים בכירים בכלי תקשורת מרכזיים: עורכת המשנה של התוכנית ״עובדה״ בערוץ 2, ראש מערכת החדשות ב-ynet, סגנית העורך הראשי של האתר, ומקימה ומנהלת שידורי הטלוויזיה בקבוצת ידיעות אחרונות. את דרכה המקצועית בתחום החלה במחלקת החדשות של גלי צה״ל.

היתה מרצה לעיתונות במכללה האקדמית ספיר, וכן פיתחה ולימדה קורס ביסודות העיתונות בתוכנית להכשרת בוגרי תואר ראשון ממוצא אתיופי להשתלבות בעולם התקשורת, בחסות הרשות השנייה. בקיץ 2011 הייתה פעילה במחאה החברתית ושימשה עורכת ראשית של J14, האתר הרשמי של המחאה.

היא בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח מהאוניברסיטה הפתוחה, בעלת תעודת הוראה, ובעלת תואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית.

נולדה בירושלים, למדה בבית הספר המסורתי ע״ש פרנקל ובתיכון המסורתי. בוגרת התיכון Charles E. Smith Jewish day School ברוקוויל, מרילנד. כיום חיה ברמת אפעל עם בת זוגה ושלושת ילדיהן.

פרסומים של יעל באתר "ליבא"

כתבה על מסע לפולין, מקום הולדת אביה, עם משלחת ״הפורום לדיאלוג" באתר ynet

ראיון על סביה של יעל – שושלת הרבנים של קהילת דמשק, בה נולדה אמה באתר ynet 

יעל גולן

הכלכתבות

5 באוק׳ 2023

רוב החילונים יכולים, ורוצים, לחיות בשלום עם היהדות שלהם - זו פשוט לא היהדות של הממסד הרבני-חרדי. תנועת היהדות הישראלית, שמייצגת ליברליות, שוויוניות ופתיחות, מתאימה לדרכם ולערכיהם

9 בפבר׳ 2023

כתורת חיים, התורה זקוקה לכל קולות העם. הדור שלנו זקוק גם לקולות של מי שעד כה לא נשמעו מספיק במסורת שלנו: גם המפגש הנשי והמפגש הלהטב״קי עם התורה הם חלק מהמסע להשלמת מעמד הר סיני

15 בספט׳ 2021

איך מעצבים הלוחות שניתנו ביום כיפור את המסורת? ומה אפשר ללמוד מהם על תפקידו של האדם? זרקור על היבט נוסף של היום הקדוש

22 בספט׳ 2020

אנחנו רגילים לחשוב על הייעוד שלנו כעל משימה מסוימת, אבל למעשה השליחות אינה אחת ויחידה. עלינו לשאול את עצמנו מהי העבודה שלי ברגע הייחודי הזה, בעולם שזקוק לריפוי

14 בספט׳ 2020

טיסה לאומן? באיזה קטע? ואיך מסע שכזה מסתדר עם חיי התל אביביים, החילוניים למתבונן מבחוץ? לפני חמש שנים, והרבה לפני הקורונה והוויכוח אם לטוס או לא, יעל גולן הייתה שם - וחוותה

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics