תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

שירי

וינטר-מרזל

סגנית נשיא בכירה ומנכ"ל

שירי וינטר-מרזל היא סגנית נשיא ומנכ"לית מכון שלום הרטמן. במסגרת תפקידה היא שותפה לקביעת האסטרטגיה הארגונית ואחראית על ביצועה.

כמנכ"לית וינטר-מרזל פועלת לשדרוג הניהול הפיננסי, עיצוב התרבות הארגונית, פיתוח וחידוש תוכניות חינוכיות, טיפוח שותפויות עם תורמים, הרחבה ושיפור התשתיות הפיזיות ומערכות מידע, והובלת תהליכים חוצי ארגון. בנוסף לכך היא יוזמת ומובילה שותפויות אסטרטגיות עם גופים מטעם המדינה, ארגוני מגזר שלישי ומנהיגות עסקית.

בעבר כיהנה כסמנכ"ל ביטוח בחברת הביטוח ענבל, שם ניהלה את הביטוח העצמי של ממשלת ישראל. במסגרת זו ייסדה והובילה פעילות של ניהול סיכונים למניעת נזקי רשלנות רפואית ונזקים לתלמידים במערכת החינוך. בהמשך יצרה תשתית למודל חדשני להיערכות המדינה לנזקים קטסטרופליים, והובילה עסקאות ביטוח בינלאומיות מורכבות.

בתפקידיה הקודמים בעולמות הכלכלה והחברה, עבדה במשרד ראש הממשלה, בכנסת ישראל ובמכון ללימודים אסטרטגיים ופוליטיים מתקדמים.

לוינטר-מרזל תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה ובסוציולוגיה ותואר שני בכלכלה ובמנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

מעבר לתפקידה במכון, וינטר-מרזל חברה בוועד המנהל של התיכון ליד האוניברסיטה, ומשמשת כמובילת רשת בארגון שמקיים מפגשים בין מנהיגות ישראלית לפלסטינאית. בשעותיה הפנויות היא רצה למרחקים ארוכים.

העשייה המקצועית וההתנדבותית המסורה של וינטר-מרזל נובעת מתוך אמונתה הגדולה בחברה הישראלית, על גווניה השונים, וביכולתה להגיע לגבהים מוסריים וחברתיים חדשים.

נולדה בקיבוץ דפנה שבגליל העליון וגדלה ביישוב כרמיאל. לאחר שירותה הצבאי כקצינה בחיל חינוך היא עברה לירושלים, שבה היא מתגוררת עד היום עם שלושת ילדיה.

שירי וינטר-מרזל

הכלכתבות הסכתים

22 באוק׳ 2023

ההתגייסות האדירה של יהודי צפון אמריקה למאמץ המלחמתי אינה רק נכס אסטרטגי, אלא הוכחה לקיומו של "עם ישראל". על העם היהודי כאן להכיר בתמיכתם של אחינו שם, ולגייס אותה מתוך כבוד לשותפותם הנאמנה

21 באוג׳ 2023

"במקביל לסיפור שלנו, קיים מעבר לאוקיינוס סיפור יהודי אחר, שונה מאוד משלנו. צריכים להקשיב לו, בלי דעות קדומות." בפרק בהסכת "אמריקה בייבי!" קובי ברדה משוחח עם שירי וינטר-מרזל

29 ביוני 2023

"התפיסה במכון היא שיש להעמיד שיח ערכים לפני שיח מחלוקות, שדיאלוג עם יהדות ארה"ב הוא קריטי, וש'רבנות' פירושה להנהיג קהילה - גם חילונית - דרך תכנים יהודיים". פרק מההסכת "חוקי המשחק"

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics