תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

שירי

וינטר-מרזל

סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית

שירי וינטר-מרזל היא סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית מכון שלום הרטמן. במסגרת תפקידה היא שותפה לקביעת האסטרטגיה הארגונית ואחראית על ביצועה. 

כמנכ"לית וינטר-מרזל פועלת לשדרוג הניהול הפיננסי, עיצוב התרבות הארגונית, פיתוח וחידוש תוכניות חינוכיות, טיפוח שותפויות עם תורמים, הרחבה ושיפור התשתיות הפיזיות ויישום ופיתוח מערכות מידע לטובת ליבת הפעילות והמערכות התומכות. שירי מובילה יוזמות ותהליכים חוצי ארגון לצד שותפויות אסטרטגיות עם ארגוני מגזר שלישי ומנהיגות עסקית. 

בעבר כיהנה כסמנכ"ל ביטוח בחברת הביטוח ענבל, שם ניהלה את הביטוח העצמי של ממשלת ישראל. במסגרת זו ייסדה והובילה פעילות של ניהול סיכונים למניעת נזקי רשלנות רפואית ונזקים לתלמידים במערכת החינוך. בהמשך הובילה יצירת מודל חדשני להיערכות המדינה לנזקים קטסטרופליים, ועסקאות ביטוח בינלאומיות מורכבות. 

בתפקידיה הקודמים בעולמות הכלכלה והחברה, עבדה במשרד ראש הממשלה, בכנסת ישראל ובמכון ללימודים אסטרטגיים ופוליטיים מתקדמים. 

לוינטר-מרזל תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה ובסוציולוגיה, ותואר שני בכלכלה ובמנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. 

וינטר-מרזל חברה בוועד המנהל של התיכון ליד האוניברסיטה ושותפה במגוון יזמויות חברתיות נוספות. בשעותיה הפנויות היא רצה למרחקים ארוכים. 

נולדה בקיבוץ דפנה שבגליל העליון וגדלה בכרמיאל. לאחר שירותה הצבאי כקצינה בחיל חינוך היא עברה לירושלים, שבה היא מתגוררת עד היום עם שלושת ילדיה. 

שירי וינטר-מרזל

הכלכתבות הסכתים

22 באוק׳ 2023

ההתגייסות האדירה של יהודי צפון אמריקה למאמץ המלחמתי אינה רק נכס אסטרטגי, אלא הוכחה לקיומו של "עם ישראל". על העם היהודי כאן להכיר בתמיכתם של אחינו שם, ולגייס אותה מתוך כבוד לשותפותם הנאמנה

21 באוג׳ 2023

"במקביל לסיפור שלנו, קיים מעבר לאוקיינוס סיפור יהודי אחר, שונה מאוד משלנו. צריכים להקשיב לו, בלי דעות קדומות." בפרק בהסכת "אמריקה בייבי!" קובי ברדה משוחח עם שירי וינטר-מרזל

29 ביוני 2023

"התפיסה במכון היא שיש להעמיד שיח ערכים לפני שיח מחלוקות, שדיאלוג עם יהדות ארה"ב הוא קריטי, וש'רבנות' פירושה להנהיג קהילה - גם חילונית - דרך תכנים יהודיים". פרק מההסכת "חוקי המשחק"

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics