תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

להטות שכם אל דינה: שבת ותפילה מיוחדת לנפגעות ונפגעי אלימות מינית

שבת "וישלח", שבה מסופר על אונס דינה, מוקדשת למאבק בפשעי אלימות מינית. ביום חמישי שלפניה, נערכת במכון הרטמן תפילה מיוחדת למען קורבנות הנפגעים והנפגעות במתקפה הקשה בשבעה באוקטובר

מה שלומך אחות? מה שלומך אח? שאלה שמפחיד לשאול בתקופה הזאת. רבות מאיתנו נמנעות ממנה, פן היא תכאיב לנו או למי שעומד מולנו. ועדיין, אנחנו לא רוצות להשאיר אותך לבד. במיוחד לא עכשיו, כאשר אנחנו עדות ועדים לכך שבאותה שבת שחורה מבין הפשעים הנוראיים נגד האנושות היתה גם הפגיעה הזאת.

ביום חמישי, 30.11.23, בשעה 19:00, נתכנס במכון שלום הרטמן (ובשידור חי ביוטיוב) להתפלל עבור קורבנות האלימות המינית הקשה שהתחוללה בשביעה באוקטובר נגד נשים וגברים מכל הדתות, מגדרים וגילאים, ולחזק גם את מעגל המטפלים ומטפלות.

לרגל יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים ולקראת שבת "וישלח", שבה נתייצב שכם אחד לצד דינה, נתפלל יחד ונתחזק אל מול אותם הפשעים, שחשוב לציינם תמיד, ובמיוחד בשבוע המאבק באלימות נגד נשים.

לנו יש אותנו,
את.אתה.אתן.אתם. לא לבד

 

 

אם ברצונכן.ם ללמוד וללמד על הפגיעה והעינוי של דינה המקראית, בשבת פרשת "וישלח" ובכל זמן שעולה הצורך, ניתן להיעזר בתכנים חדשים וותיקים העומדים במגזין גלויה. כמו כן, מוזמנים ומוזמנות לצפות בהדרכה, כאן:

 

11

עוד בנושא פגיעות מיניות

הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics