/ בית המדרש לרבנות ישראלית

רפאל

גנות

עמית בבית המדרש לרבנות ישראלית

רפאל גנות (רפא) הוא עמית במחזור ה' של בית המדרש לרבנות ישראלית של מכון הרטמן והמדרשה באורנים. במשך למעלה מעשרים שנה מתפקד כאיש חינוך בבתי ספר בצפון הארץ, יועץ חינוכי, מדריך מחוזי במשרד החינוך במגוון נושאים הקשורים לחיזוק ערכי המשפחה ולמניעת התמכרויות בקרב הנוער.
רפאל גנות פועל כמנחה קבוצות בתחום של בריאות וחינוך מיני. ומנחה קבוצות של נוער וותיקים בלמידה חווייתית המשלבים לימודי יהדות ועולם הרגש.
גנות מבקש לעסוק בחינוך יהודי תוך דגש על עולם הרגש בנפש האדם, במגזרים השונים הקיימים בחברה הישראלית, מבלי לאבד את הייחוד והסיפור שיש לכל מגזר ומגזר.
בהיותו יליד צרפת, רפאל מבקש להביא לבמה הישראלית קולות שונים המייחדים את יהדות התפוצות ולנסות למצוא בשילוב זה תורה גדולה שתחבר יחד יהדות מתונה ומוסרית יותר בעולם.
בוגר תואר שני בייעוץ חינוכי ובהיסטוריה של עם ישראל, בוגר לימודי וידאו תרפיה, פסיכודרמה וקאוטצ'נג. בוגר תכנית "ענפים" מטעם מדרשת אורנים למובילי תרבות יהודית ישראלית והתחדשות יהודית.
רפאל גנות חבר קיבוץ לביא, פעיל וחבר בוועדות שונות הבונים את המרקם החברתי של הקהילה, מאמין בחיי קהילה משותפים וברצון של אנשים לתת למען החברה.
נשוי לרוית, אבא של אסיף יובל תומר ומעיין.

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics