/ בית המדרש לרבנות ישראלית

גם השנה: "גל שקט" לתפילות יום כיפור

להתפלל יחד מרחוק, להרגיש קרוב: קהילת ציון ובית המדרש לרבנות ישראלית מזמינים אתכן ואתכם להצטרף לתפילות הימים הנוראים. לחצו על הנגן לפני החג - והתפילות המוקלטות ינוגנו בזמנן
תפילות הימים הנוראים מאיפה שאתם, כפי שאתם
תפילות הימים הנוראים מאיפה שאתם, כפי שאתם

יום כיפור, היום הקדוש בשנה, מתקרב והקורונה עדיין מונעת את קיום התפילות כפי שהייו רגילים. גם השנה, בשל המגבלות ובצל החשש מהתפשטות המחלה, רבים ייאלצו לוותר על הביקור בבתי הכנסת – ויישארו בביתם בימים הנוראים.

קהילת "ציון" בירושלים, בשיתוף עם בית המדרש לרבנות ישראלית של מכון הרטמן והמדרשה באורנים, ובסיועה של קרן האני, מזמינים את הציבור להצטרף לתפילות הימים הנוראים דרך המחשב, וללא חילול החג.

כל תפילות החגים צולמו והוקלטו מראש והן ישודרו כאן בתצורה של "גל שקט". המעוניינים יוכלו להפעיל את נגן הווידאו לפני כניסת החג, והוא ינגן את התפילות בזמנן וללא צורך בהקלדות או לחיצות נוספות. הנגן יפעל במשך כל החג במתכונת שומרת שבת ויום טוב, ובין התפילות יהיה שקט לחלוטין.

התפילות שישודרו הן בנוסח ארצישראלי, בהובלת הרַבָּה תמר אלעד-אפלבום, הפייטנים נריה רפאל כנפו, יהלה לחמיש, הדס פל-ירדן, וחברי וחברות קהילת ציון.

שימו לב, יש להקפיד ולוודא לפני הפעלת הנגן שביטלתם את הגדרת שומר המסך שלכם כדי שהמחשב לא ייכנס למצב "שינה". להנחיות כיצד לעשות זאת ב-windows לחצו כאן, להנחיות כיצד לעשות זאת במחשב Mac לחצו כאן.

השידור יחל בשעה 18:30 בקישור זה. מומלץ להפעיל את הערוץ קודם לכן, טרם כניסת החג, כדי לוודא שהווידאו והשמע פועלים היטב. כמו כן, הקפידו שהמחשב שבו יופעל הערוץ מחובר לטעינה ולא ינותק באמצעות שעון שבת.

להלן זמני התפילות:
כל נדרי – 18:30
שחרית – 08:00
מנחה– 16:15
נעילה – 17:45

הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics