תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

ד"ר יהודה קרצר מונה כנשיא נוסף למכון הרטמן

מכתב אישי מאת נשיא מכון הרטמן, הרב ד"ר דניאל הרטמן, לרגל מינויו של נשיא נוסף לצדו

השבוע רשמנו ציון דרך משמעותי בתולדות מכון שלום הרטמן, כאשר הדירקטוריון אישר את מינויו של יהודה קרצר לכהן לצידי כנשיא מכון שלום הרטמן. ההחלטה על מינויו של יהודה היא המשך ישיר ל-13 שנים שבהן הפגין חזון ומנהיגות, והפך את מכון שלום הרטמן בצפון אמריקה למרכז מחקר אינטלקטואלי וחינוך יהודי חדשני.

במהלך השנים, יהודה ואני עבדנו מתוך ידידות עמוקה ושיתוף פעולה הדוק למען העם היהודי, בניסיון להתוות דרכי פעולה אל מול הסוגיות הבוערות ביותר שעמדו, ועדיין עומדות, בפני הקהילות היהודיות בצפון אמריקה ובישראל.

העתיד מציב בפנינו אתגרים: ליהדות צפון אמריקה נחוצות השראה ומנהיגות חדשה ובעלת שיעור קומה, ויש לחתור ולכונן משמעות חדשה ויסודות חדשים לביסוס יחסי מדינת ישראל ויהדות צפון אמריקה. בישראל, עלינו להעמיק את הפלורליזם הדתי, את הערכים הדמוקרטיים ואת זהותה של היהדות הליברלית בישראל. אנחנו זקוקים לרעיונות חדשניים ולמנהיגים ומנהיגות משמעותיים.

מרגש אותי לדעת שמצאתי שותף למסע הזה, ושיחד נפעל למען האופי המוסרי, האינטלקטואלי והרוחני של החיים היהודיים. בטוחני כי גם אתם ואתן מצטרפים אליי בברכתי את יהודה, ובשמחתי לנוכח עתידו של מכון שלום הרטמן.

 

 

דניאל הרטמן,
נשיא מכון שלום הרטמן

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics