תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

שכבה שלמה בתיכון הרטמן זכתה באות התנדבות עירוני

שכבת כיתות י"ב זכתה באות מטעם עיריית ירושלים הודות למיזמים התנדבותיים שפועלים כבר שנים
ירקות המיועדים לזריקה הופכים לתבשילים. תלמידים במיזם "שאר ירקות"
ירקות המיועדים לזריקה הופכים לתבשילים. תלמידים במיזם "שאר ירקות"

עיריית ירושלים החליטה בצעד יוצא דופן להעניק את פרס הפעילות החברתית המצטיינת לשכבה שלמה בתיכון הרטמן לבנים. שכבת כיתות י"ב בתיכון זכתה באות הודות לכמה מיזמים התנדבותיים, בהם קיימים ובהם חדשים, שפועלים כבר מספר שנים.

בין הפרויקטים שמובילים התלמידים:

מיזם "צדקא" שבמסגרתו רוכשים התלמידים סלי מזון מחקלאים עבור הקהילה של בית הספר והשכונה.

גם מחלקים אוכל וגם מסייעים על הדרך. מיזם "קשישי"
גם מחלקים אוכל וגם מסייעים על הדרך. מיזם "קשישי"

מיזם "קשישי" שבו התלמידים דואגים להכין ארוחה חמה לקשישים בשכונה ולחלק אותה במהלך יום שישי. התלמידים גם משוחחים עם הקשישים ומשמשים להם כעזר בתחומים נוספים.

מיזם "שאר ירקות" שבו התלמידים אוספים ירקות המיועדים לזריקה בשוק הסיטונאי, ממיינים אותם, מבשלים מהם ארוחות, ומחלקים לאוכלוסיות מוחלשות בסוף השבוע.

דואגים למי שנזקק
דואגים למי שנזקק

וכן מיזם של התנדבות עם אסירים בשיקום שבו התלמידים יוצרים עמם קשר, ויחד ויוצאים לפעילות התנדבותית שמסייעת בשילובם מחדש בקהילה.

גם נעם בן זקן, תלמידת מדרשיית הרטמן זכתה באות על התנדבותה זו השנה השישית בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו". החל מכיתה ח' נעם מילאה בן זקן תפקידי חניכה והדרכה, ומכיתה י"א היא משמשת כרכזת ואחראית על שכבות בוגרות בסניף. מעבר לכך, היא משמשת כיושבת ראש ועדה במודל האו"ם, ומובילה את מיזמי ההתנדבות השכבתיים בבית ספרה.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "החינוך הירושלמי חותר למצוינות וליזמות לא רק באפיק הלימודי, אלא שואף לטעת בקרב הנוער הירושלמי ערכים ורגישות ומעורבות בקהילה. זו זכות גדולה להוקיר להם תודה והערכה. יישר כוח!"

סגנית ראש עיריית ירושלים ומחזיקת תיק החינוך, חגית משה: "מערכת החינוך היא הקטר של העיר ירושלים. מערכת החינוך על כל חלקיה היא מנוע הצמיחה, עמוד השדרה של החברה, והגורם המרכזי להבטחת פריחה תרבותית, וצמיחה כלכלית. בורכנו בעיר המאפשרת לכל אחת ואחד מהתושבים למצוא את המסגרת החינוכית הנכונה והמתאימה לתפיסת עולמו, אמונותיו והשקפותיו. בתי הספר בעיר מפעילים תוכניות לימוד חלוציות שמובילות את מערכת החינוך הירושלמית להיות בירת החינוך של ישראל".

עוד בנושא
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics