/ תוכניות לרבנים בצפון אמריקה

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

תוכניות לרבנים בצפון אמריקה

Rabbinic Programs in North America

התוכניות לרבנים של מכון שלום הרטמן פועלות מאז היווסדו, ומטרתן היא לסייע לרבנים ולרבות בצפון אמריקה להפוך למנהיגים רעיוניים בקהילותיהם – ומעבר להן. התוכניות פועלות להעשרת חייהם האישיים והמקצועיים של המשתתפים כך שיוכלו להוביל את קהילותיהם בהתמודדות עם הסוגיות שניצבות כיום בפני היהדות, העמיות היהודית, ומדינת ישראל.

משתתפי התוכניות יוצרים יחד קהילה אינטימית של רבנים ורבות המקיימת שיח אישי ואינטלקטואלי. קהילת בוגרי התוכניות לאורך השנים כבר מונה למעלה מאלף משתתפים, המסייעים אלה לאלה להפוך למנהיגים רוחניים, אמפתיים ומעוררי השראה.

בין התוכניות לרבנים ניתן למנות את הסמינר הרבני ללימוד תורה (RTS – Rabbinic Torah Study Seminar) שהוא כנס שנתי בן עשרה ימים המתקיים בישראל, את היוזמה למנהיגות רבנית (RLI – Rabbinic Leadership Initiative) שנמשכת כמה שנים ומשתתפים בה רבנים מובילים, את הסמינר לפרחי רבנות (RSS – Rabbinical Students Seminar) שכולל סמינרים מקוונים לקראת החגים, וכן תוכניות אזוריות בצפון אמריקה המיועדות לרבנים ורבות.

בנוסף לכל אלו, מכון שלום הרטמן צפון אמריקה מציע לרבנים ולרבות הרצאות מצולמות, סמינרים המקוונים ומאגרי מקורות נגישים שמאפשרים להם להצטרף למשימת חיזוק ההזהות, העמיות והפלורליזם היהודי; להעצמת אופיה היהודי והדמוקרטי של מדינת ישראל; ולהכוונת היהדות ככוח מיטיב בעולם, גם במאה ה-21.

לעמוד התכנית

צרו קשר

מכון הרטמן
גדליהו אלון 11, ירושלים
02-5675320
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics