תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

יהדות ישראלית – פרק 11: פוליטיקה עכשיו

בעוד שישיבות ומוסדות אורתודוקסיים זוכים לתקציבים קבועים, ארגוני ההתחדשות היהודית נאבקים לקבל כספים והכרה. האם הפיתרון הוא מפלגה ייעודית? פעילות שטח? או אולי קואליציה ליברלית?
יאיר שלג, רחל עזריה, ערן ברוך
יאיר שלג הוא עמית מחקר במרכז קוגוד לחקר המחשבה היהודית ולהגות עכשווית במכון שלום הרטמן, עורך כתב העת של המכון, "אופקים" וכן עיתונאי, סופר ופובליציסט. שלג הוא חבר מערכת העיתון “מקור ראשון“ ובעל טור קבוע.  הוא מלווה מזה שנים את העולם הדתי־לאומי. בעבר שימש כתב בעיתון “נקודה“ והיה חבר הנהלת מערכת עיתון “הארץ“. בין ספריו ניתן למצוא את הספרים: “הדתיים החדשים“ (בהוצאת כתר, 2000), המתעד תהליכים מרכזיים בחברה הדתית לגווניה. בשנת 2010 יצא לאור ספרו

רחל עזריה

ערן ברוך

תנועת ההתחדשות היהודית פועלת בשטח כבר שנים רבות, אך לא הצליחה לייצר כוח פוליטי. מה היא צריכה לעשות וכיצד עליה לפועל כדי לצבור תנופה ולהפוך לגורם משמעותי, שהפוליטיקאים יהיו חייבים להעניק לו תשומת לב?

בפרק ה-11 של הפודקאסט "יהדות ישראלית" של מכון הרטמן, משוחח העיתונאי יאיר שלג עם ח"כ לשעבר רחל עזריה ועם מנכ"ל "בינה"  ערן ברוך. לעוד פרקים, חפשו באפליקציות ההסכתים שלכם את "הסכת ושמע" – הפודקאסט של מכון הרטמן.

 • את הפודקאסט שלנו תוכלו למצוא גם במגוון שירותי הפודקאסטים, בהם:
  Apple Podcasts
  Google Podcasts
  Deezer
  Spotify

  אם אתם משתמשים בשירות אחר, והפודקאסט שלנו לא נמצא שם (חלק ניכר מהשירותים "מושכים" את הפודקאסט מגוגל או מאפל), תוכלו לעקוב באמצעות RSS אחר כתובת זו: https://hascet-ushma.castos.com/feed
הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics