תמכו בנו

/
EN

תמכו בנו

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רונית

הד

סגנית נשיא מכון הרטמן ומנהלת המרכז לזהות ישראלית ויהודית

רונית הד היא סגנית נשיא מכון הרטמן ומנהלת המרכז לזהות ישראלית ויהודית.

במהלך שני העשורים האחרונים פיתחה, הובילה וסייעה ליוזמות וארגונים שעסקו בהתמודדות עם אתגרי המורכבות בחברה הישראלית. היא מומחית להובלת תהליכי שינוי חברתי, מנטורית ומנחה לפיתוח מנהיגות אדפטיבית שפעלה עם עשרות מובילי ומובילות שינוי מהחברה האזרחית והמגזר הציבורי בישראל.

הד כיהנה בעבר כמנכ"לית שתיל – שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי, הקרן החדשה לישראל, ומילאה שורה של תפקידים גם כיועצת ומארגנת לשינוי חברתי בתחומי הפלורליזם וחופש דת, צדק חברתי, חיזוק התשתית הדמוקרטית וקידום חברה משותפת בישראל.

היא בעלת תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד כעמיתת קרן וקסנר, ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מהאוניברסיטה העברית.

גרה בירושלים בשכונת עין כרם יחד עם בן זוגה, שלושה ילדים, שני חתולים ו(נכון לעכשיו) שלוש תרנגולות. היא כותבת ומפרסמת מזה יותר מ-20 שנה סדרה של סיפורי ילדים, "המכשפה מניירה".

רונית הד

הכלכתבות

16 בינו׳ 2023

הזהות היהודית שלי נשענת על ויכוחים, התנגשויות ומתחים פנימיים בין תפיסות מוסריות שונות בתרבות שלנו. זה לא שווה פחות מתפיסה שרואה ביהדות סט ערכים סגור שנובע ממקור סמכות אחד

7 באפר׳ 2022

העולים והפליטים שמגיעים מאוקראינה לא צריכים רק מקום מגורים, מזון ובגדים: סוגיה חשובה לא פחות היא איך קולטים אותם וכיצד יוצרים מרחב שמעניק מקום מכיל ומכבד לזהות שלהם

עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics