תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

אהרון

ליבוביץ

הרב אהרון ליבוביץ
ראש הרבנות הישראלית

הרב ליבוביץ עומד בראש הרבנות הישראלית הכוללת את בית המדרש לרבנות ישראלית ורשת הרבנות הישראלית לצדה של הרבה תמר אלעד-אפלבום, ראשת הרשת. הרבנות הישראלית היא שותפות בין מכון הרטמן והמדרשה באורנים, היוצרת ומקדמת רבנות רב מגזרית, רב מגדרית, ורב קולית עבור ישראל של היום.
הרב ליבוביץ משמש היום כרב קהילת "ואני תפילה" בשכונת נחלאות בירושלים. בשנת 2012 הוא ייסד את ארגון "השגחה פרטית", שבא לשבור את המונופול של הרבנות הראשית על השגחת כשרות. בשנת 2018 הוא הקים את יוזמת "חופות", שמטרתה לאפשר חתונות אורתודוקסיות מחוץ לרבנות הראשית. היום הוא מכהן כנשיא וחבר בוועד המנהל של "חופות מבית השגחה פרטית". הרב ליבוביץ כיהן כחבר מועצת עיריית ירושלים בין 2015-2018, מטעם סיעת "ירושלמים" הפלורליסטית, ואחז בתיק החינוך.
הרב ליבוביץ הוסמך לרבנות על ידי הרב שלמה ריסקין והרב חיים ברובנדר בשנת 1996.
הוא גר בנחלאות ירושלים עם אשתו מרים, ומשפחתם.

אהרון ליבוביץ

הכלוידאו

6 ביוני 2024

124 חטופים, מעל 240 ימים למלחמה, יותר מ-1,550 הרוגים. ספר במדבר מכונה גם "ספר פקודים" - על שם הספירה שסופרים בו את העם. מה אנחנו סופרים? ומה זה אומר עלינו?

1 בפבר׳ 2024

הרב אהרן לייבוביץ לומד מחז"ל שבמעמד הר סיני עם ישראל עמד "כאיש אחד". היום, כשהאחדות חשובה מתמיד, הוא אומר: "כל מנהיג רוחני שרוצה לחזק את הקשר לסיני יכול להיות ראוי לתואר 'רב'"

חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics