/ מדרשיית הרטמן לבנות

מנהלת מדרשיית הרטמן – אחת מ-11 מנהלים "פורצי דרך"

מירב בדיחי, מנהלת התיכון לבנות של מכון הרטמן, זכתה בתואר הודות למנהיגות פדגוגית, יצירת תרבות אירגונית, קידום אקלים חינוכי מיטבי, ופעילות ליצירת שותפויות וחיזוק ממשקי עבודה
מנהלת "פורצת דרך". מירב בדיחי ובניין מדרשיית הרטמן לבנות
מנהלת "פורצת דרך". מירב בדיחי ובניין מדרשיית הרטמן לבנות

גאים ומברכים בחום את מנהלת מדרשיית הרטמן לבנות, מירב בדיחי, על בחירתה כאחת מ-11 המנהלות והמנהלים פורצי הדרך בחינוך לשנת תשפ"ב.

"זכות גדולה יש לי לעמוד בראש מוסד שכולל צוות נהדר, מקצועי, מסור ומלא מוטיבציה"' אמרה בדיחי בתגובה לזכייה. "אני רואה שליחות בחינוך הייחודי שלנו, שמצמיח נערות עם זהות יהודית עמוקה, ערכים מודרניים, דחף לתרום לחברה וידע רחב בחוכמת ישראל וחוכמת העולם. אני שמחה על כך ומקווה שנמשיך לעשות ולהצליח".

ההודעה על בחירתה של בדיחי, מנהלת המוסד החינוכי מאז הקמתו, נמסרה מאת שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון, שהודיעה גם לעשר רשויות מקומיות ומועצות אזוריות על זכייתן בפרס החינוך הארצי לשנת תשפ"ב, וכן הכריזה על 12 בתי ספר וגני ילדים מצטיינים.

על המנהלים והמנהלות הזוכים נכתב כי הם "מוכיחים מנהיגות פדגוגית, יוצרים תרבות אירגונית, מקדמים אקלים חינוכי מיטבי, ופועלים ליצירת שותפויות וחיזוק ממשקי עבודה".

השרה שאשא-ביטון: "הזוכות והזוכים משקפים עשייה חינוכית ייחודית ומתקדמת. הם מביאים לידי ביטוי את הפעילות העשירה ואת המנהיגות החינוכית המרגשת ומעוררת ההשראה של מנהלים ומורים מחויבים ומסורים. הם מובילים ומגשימים חזון חינוכי מתקדם. אני מברכת את כלל הזוכים ומאחלת להם המשך עשייה פורצת דרך".

מחשבה יהודית מרתקת אותך? דואג לעתידה היהודי-דמוקרטי של ישראל? מתעניינת ביהדות שרלוונטית עבורך?

מלאו את פרטיכם וקבלו את הניוזלטר שלנו

עוד בנושא
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics