תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

מי שחשוב – סופרים אותו

124 חטופים, מעל 240 ימים למלחמה, יותר מ-1,550 הרוגים. ספר במדבר מכונה גם "ספר פקודים" - על שם הספירה שסופרים בו את העם. מה אנחנו סופרים? ומה זה אומר עלינו?
הרב ליבוביץ עומד בראש הרבנות הישראלית הכוללת את בית המדרש לרבנות ישראלית ורשת הרבנות הישראלית לצדה של הרבה תמר אלעד-אפלבום, ראשת הרשת. הרבנות הישראלית היא שותפות בין מכון הרטמן והמדרשה באורנים, היוצרת ומקדמת רבנות רב מגזרית, רב מגדרית, ורב קולית עבור ישראל של היום. הרב ליבוביץ משמש היום כרב קהילת "ואני תפילה" בשכונת נחלאות בירושלים. בשנת 2012 הוא ייסד את ארגון "השגחה פרטית", שבא לשבור את המונופול של הרבנות הראשית על השגחת כשרות. בשנת 2018

@shalomhartmaninst

124 חטופים, מעל 240 ימים למלחמה, יותר מ-1,550 הרוגים. מה אנחנו סופרים? ומה זה אומר עלינו? הרב אהרון ליבוביץ' עם "הפרשה והשבוע" #הרטמן #מכוןהרטמן #פרשתהשבוע פרשתבמדבר

♬ צליל מקורי - מכון הרטמן

 

124 חטופים, 241 ימים למלחמה, יותר מ-1,550 הרוגים – מספרים נכונים ליום ההקלטה.

הפרשה והשבוע – תוכחה צריכה לבוא מתוכך
הפרשה והשבוע בכיכר החטופים – יש לנו אחריות על החירות של הזולת

124 חטופים, 241 ימים למלחמה, יותר מ-1,550 הרוגים – מספרים נכונים ליום ההקלטה. ואנחנו סופרים לא רק את הנפגעים. אנחנו סופרים מפונים, ועקורים, ותושבים שביתם נהרס. אנחנו סופרים נפילות ויירוטים, כטבמ"ים, מנהרות, ועוד ועוד.

השבוע אנו מתחילים את ספר במדבר, המכונה "ספר הפקודים" כי בתחילתו סופרים את העם. אם אתה רוצה לדעת מה חשוב למישהו, שים לב למה שהוא סופר! כי מה שחשוב בא בחשבון, ואם מישהו לא חשוב, אנחנו לא סופרים אותו.

אני גאה בעם ישראל שיודע מה חשוב לו לספור. ואני סופר את הימים, שנוכל לספור את כולנו יחד, כאן.

הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics