תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

צלעות מקבילות: זוגיות דתית-חילונית 

אילה דקל ועמי ברעם חיים כל אחד בזוגיות מעורבת. בפרק של "שאלה תשובה" בכאן 11, הם מדברים שיחה גלויה על חיים יחד למרות ההבדלים, ולא מחליקים את המחלוקות שביניהם
אילה דקל היא מנהלת פיתוח תוכן בבינ"ה. מרצה ומנחה בתחומי יהדות, זהות ומגדר ועמיתה בבית המדרש לרבנות ישראלית של מכון הרטמן ומכללת אורנים. היא חברת הקהילה המשלבת "יחד מודיעין". נשואה ליונתן ואמא של אביתר בארי ותבור. אוהבת לקרוא, לכתוב ולספר את סיפורי החיים. היא בעלת תואר שני בניהול חינוכי ותואר ראשון בקרימינולוגיה ותנ"ך. שניהם בהצטיינות. מאמרים פרי עטה פורסמו בכתבי עת שונים.

11

אילה דקל גדלה בבית חורון במשפחה דתית. היא נישאה לחילוני, בברכת הוריה, וכעבור שנה מיום נישואיהם בחרה להוריד את כיסוי הראש שלה, והחלה במסע אל זהות חילונית. במקביל, בעלה כיסה את ראשו בכיפה והיה לשומר מצוות. כך הם נותרו זוג מעורב, רק בהתחלפות היוצרות. כיום היא ראשת הישיבה החילונית בינ"ה, ועמיתה בבית המדרש לרבנות ישראלית של מכון הרטמן והמדרשה באורנים.

עמי ברעם גדל כילד חילוני בתל אביב, התחתן, וכעבור שלושה חודשי נישואין חזר בתשובה, לכאבה של אישתו. מאז מקדישים בני הזוג ברעם את חייהם לייעוץ לזוגות מעורבים אחרים.

בתוכנית "שאלה תשובה" בכאן 11 נפגשו דקל וברעם לשיחה אישית, אבל גם נוקבת וחדורת מחלוקות אידיאולוגיות, על זוגיות, אהבה ועל הבחירות בחייהם. מוזמנים ומוזמנות לצפות.

הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics