תמכו בנו

/
EN
הצטרפו לניוזלטר שלנו

רונית הד באולפן כאן 11: אי אפשר עוד להתעלם מסבל האזרחים בעזה

"העולם כבר לא מחובר לזוועות שחווינו ב-7.10. העולם רואה היום את מה שקורה בעזה. חובתנו להסתכל על הסבל של האזרחים שם - גם מסיבות תועלתניות"
רונית הד היא סגנית נשיא מכון הרטמן ומנהלת המרכז לזהות ישראלית ויהודית. במהלך שני העשורים האחרונים פיתחה, הובילה וסייעה ליוזמות וארגונים שעסקו בהתמודדות עם אתגרי המורכבות בחברה הישראלית. היא מומחית להובלת תהליכי שינוי חברתי, מנטורית ומנחה לפיתוח מנהיגות אדפטיבית שפעלה עם עשרות מובילי ומובילות שינוי מהחברה האזרחית והמגזר הציבורי בישראל. הד כיהנה בעבר כמנכ"לית שתיל – שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי, הקרן החדשה לישראל, ומילאה שורה של תפקידים גם כיועצת ומארגנת לשינוי חברתי בתחומי

11

נשיאת מכון הרטמן רונית הד דיברה ביום שני, 1.1.24, באולפן הפתוח של כאן 11 על כך שאין סתירה בין התמיכה והאמון שהיא עצמה נותנת בצה"ל, לבין ההבנה שלה שאין לנו ברירה, כאזרחים ואזרחיות, להסתכל גם על המחיר שמשלמים חפים מפשע בעזה בשל פעילות הלחימה שלנו שם.

כולנו עדיין חשים בעוצמה את מאורעות השבעה באוקטובר, וכל עוד לא נהיה מודעים לתמונות ולעובדות שכל העולם נחשף אליהם, באשר לסבל של בלתי מעורבים בעזה, לא נוכל להבין כיצד העולם, לכאורה, הפנה מבטו מהסבל שלנו לסבל של אויבינו.

 

הוספת תגובה
חיפוש
עיקבו אחרי מכון הרטמן
הרשמו לניוזלטר של מכון הרטמן

SEND BY EMAIL

The End of Policy Substance in Israel Politics